December 2nd, 2005
Davis Cup, Hrvatska-Slovačka: Na pragu najvećeg sportskog uspjeha
Danas je u 14 sati započeo finalni Davis Cup susret između Hrvatske i Slovačke. Ako bi željeli pratiti rezultat a nemate pred sobom telku, provirite na net: na stranicama index.hr -a online možete pratiti razvoj događanja.
Ukoliko Hrvatska osvoji Davis Cup, za što ima realne šanse, to bi po mom mišljenju bio najveći uspjeh hrvatskog sporta uopće, apsolutno mjerljiv sa broncom vatrenih iz ‘98, ili srebrom legendarne košarkaške generacije na čelu sa Draženom Petrovićem. Radi o prestižnom internacionalnom turniru sa stoljetnom tradicijom, u čijem se finalu ove godine sastaju dvije reprezentacije iz "drugog plana".
Našim dečkima poželimo sreću, a kako god završilo treba im čestitati na ovom fantastičnom uspjehu!
December 2nd, 2005 at 10:58 pm
Osobno mi je drago da smo u finalu Davis Cup-a zbog još jednog velikog, ako ne i najvećeg sportskog uspjeha Hrvatske… No, drago mi je i zato jer je to prilika da se uopće gleda tenis na našim malim tv-ekranima!
Malo me ljuti što HTV favorizira prijenose nogometnih i inih utakmica na štetu brojnih fenomenalnih teniskih turnira!
Od Ljubičića nismo drugo ni očekivali u ovom prvom danu, ali Ančiću svaka čast za srčanost i borbenost u meču protiv Hrbaty-a!
Nadam se da zajedno neće propustiti ovu šansu za osvajanje Davis Cup-a i želim im puno sreće… no, i u tenisu je loptica okrugla! : )
December 3rd, 2005 at 2:05 pm
Drzimo im palceve !! Ja to ne mogu gledati jer se uzasno zivciram !!! izgubim pola kile zivaca !!! neka im je sa srecom !!!
December 4th, 2005 at 8:53 pm
eh, šteta da je Ljubičić izgubio, valjda će Ančić biti bolje sreče, jer u ovom trenutku vodi i ima dobre šanse da pobijedi. slažem se s Q da bi HTV trebao prenositi malo više teniskih mečeva, jer ima mnogo ljudi poput mene koje nogomet ne zanima…